95-8-kombinezon-z-zaklad_4190
95-1-kombinezon-z-zaklad_2685
95-2-kombinezon-z-zaklad_2914
95-3-kombinezon-z-zaklad_2679

Salopeta office elegant ‘DORA’

180,00 lei

Salopeta office elegant, model ultra chic, decolteul in V, inchidere cu capsa in zona bustului, fermoar lateral ascuns, buzunare laterale!

URMATOAREA COMANDA:  12 AUGUST

O comanda ajunge la noi in aprox 5 zile din momentul plasarii ei la furnizor!

 

MARIMI :

SMLXLXXL
Bust889294100108
Talie7072788590
Sold100104106110118
Coapsa2425262830
Lungime de la subrat133134134135136
Lungime totala150152153153156
Lungime crac interior7878787879
  • Clear selection
Compare
Share :

Additional information

MĂRIME

, , , , ,

CULOARE

, , ,

MARCĂ

MATERIAL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salopeta office elegant ‘DORA’”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Your Review Your Review
Name Name