95-8-kombinezon-z-zaklad_4190
95-1-kombinezon-z-zaklad_2685
95-2-kombinezon-z-zaklad_2914
95-3-kombinezon-z-zaklad_2679

Salopeta office elegant ‘DORA’

180,00 lei

Salopeta office elegant, model ultra chic, decolteul in V, inchidere cu capsa in zona bustului, fermoar lateral ascuns, buzunare laterale!

Comenzile le plasam la furnizor in prima saptamana a lunii (1-7) si in ultima saptamana a lunii (23-30)!

O comanda ajunge la noi in aprox 5 zile din momentul plasarii ei la furnizor!

Plaseaza comanda acum, fie pe site, fie pe pagina noastra de FB, prin mesaj privat!

 

MARIMI :

SMLXLXXL
Bust889294100108
Talie7072788590
Sold100104106110118
Coapsa2425262830
Lungime de la subrat133134134135136
Lungime totala150152153153156
Lungime crac interior7878787879
  • Clear selection
Compare
Share :

Additional information

MĂRIME

, , , , ,

CULOARE

, , ,

MARCĂ

MATERIAL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salopeta office elegant ‘DORA’”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Your Review Your Review
Name Name